top of page

Healy Kouč

Lepší život pre vás a pre ostatných

 

Koučingová analýza v HealAdvisor Analyse App

 

Riešenia vašich životných otázok, problémov a úloh sú väčšinou vo vašom vnútri. Často stačí malá podpora a pomoc rozpoznať tieto riešenia a informácie aby boli privedené na svetlo a mohli ste ich používať.

 

Jasnosť, nové perspektívy a katalyzátory pre váš život

 

Koučing vám môže efektívne pomôcť veci rozhýbať, keď ste sa zasekli, a rozpoznať slepé miesta vo vašej realite – aspekty vašej osobnosti, ktorých si nie ste vedomí, ale ktoré vás neustále blokujú. Je to iba vtedy, keď jasne vidíte, že sa môžete rozhodovať a iniciovať veľmi potrebné zmeny.

Presne na to slúžia nové koučovacie moduly v HealAdvisor Analyze App. Sú špeciálne navrhnuté tak, aby vás podporovali vo vašom rozvoji a pri prekonávaní mnohých výziev vo vašom živote.

 

Ako to funguje

 

Technológia Healy je založená na výskume informačného poľa nemeckým výskumníkom Marcusom Schmiekeom, ktorý čerpá zo zistení vedcov ako David Bohm a Anton Zelinger. Všetky naše mentálne a emocionálne problémy sú uložené v globálnom informačnom poli, z ktorého je ich možné vyhľadať. Vaše zariadenie Healy používa princíp kvantového zapletenia na komunikáciu s informačným poľom a identifikáciu problémov, ktoré sú pre vás v danej chvíli dôležité – s cieľom ich harmonizácie.

 

Pred analýzou v informačnom poli si určite požadovaný cieľ a formulujte z neho pozitívne zameranie. Zariadenie Healy to potom používa ako základ pre nájdenie informačných vzorcov a ukáže vám problémy, na ktoré sa zameriavajú vaše myšlienky, túžby a nádeje, aby ich harmonizovalo.

bottom of page