top of page
na web.jpg

UNALOME

Cesta liečiteľa

12-týždňový program pre ženy,

ktoré chcú nájsť svoje životné poslanie

20. SEPTEMBRA 2023 ZAČÍNAME

Akadémia liečiteľov

“Akadémia liečiteľov” je projekt zameraný na pomoc ambicióznym ženám (ale i mužom) vstúpiť do ich skutočnej vášne a poslania.

Našou misiou je pomôcť našim klientkám stať sa najlepšou verziou samých seba, objaviť svoje poslanie a skutočne dosiahnuť ciele, po ktorých vo svojom vnútri túžia.

Screen Shot 2023-07-12 at 11.51.53.png
na web.jpg

Kto sme?

IMG_6073.HEIC

Patrícia Straková

- Holistická liečiteľka
- Transformačná koučka

lulu.jpeg

Ľudmila Krasňanská

- Mentorka pre holistických koučov
- Kvantová liečiteľka

Miluj to čo robíš.

Maj pozitívny vplyv na svet.

Maj za to adekvátne zaplatené.

Mnoho ľudí má problémy v živote, v profesii a aj vo financiách, pretože majú nesprávne priority a nenasledujú volanie svojej duše - intuíciu.

 

Cítia sa vo vnútri stratení a majú vnútorný pocit, že im niečo chýba. Niečo, čo nevedia presne určiť, ale hlboko vo vnútri vedia, že sú pripravení začať, a naučiť sa ako prekonať svoje obmedzenia, odomknúť svoju osobnú silu a dosiahnúť skutočné naplnenie, aby žili život, po ktorom skutočne túžia.

Opýtala si sa seba niekedy otázku

– Prečo som tu? -

 

Máš pocit, že si pripravená „prebudiť sa“ k životu? Že si pripravená exponenciálne budovať vedomú profesiu a zároveň vytvárať vedomý život?

 

Chceš viac naplnenia v tom, čo robíš? Chceš, aby tvoja práca mala zmysel a pomáhala druhým? No nevieš, kde začať alebo čo robiť ďalej?

 

Máš pocit, že máš hlbšie volanie, ale nevieš presne čo to je? Máš sny a nápady, ale nevieš, ako ich zrealizovať?

 

Si unavená z toho, že stále pracuješ a cítiš sa vyčerpaná, odpojená alebo vyhorená, pričom si kladieš otázku “Ako sa dostanem z neustáleho kolobehu?”

na web.jpg

Kto je liečiteľ?

Každý človek dokáže prostredníctvom svojej energie a prítomnosti liečiť seba i iných.

 

Názov programu “Unalome - Cesta liečiteľa” vznikol preto, aby každý kto vstúpi do svojej misie a bude nasledovať volanie svojej duše, dokázal prostredníctvom tejto energie zdvíhať úroveň vibrácie našej planéty.

 

Je úplne jedno či sa jedného dňa staneš holistickou (zdravotnou) koučkou, terapeutkou, energo-liečiteľkou, mindset koučkou, výživou poradkyňou, fitness trénerkou, či budeš pomáhať prostredníctvom hudby, maľovania, či budete kozmetička, kaderníčka, vizážistka alebo robiť čokoľvek iné. Na tom vôbec nezáleží.

Liečiteľom pre seba i ostatných sa stávaš už len tým, že budeš nasledovať volanie svojej duše, spoznáš samú seba do hĺbky, urobíš vnútornú prácu a budeš toto zdieľať s ostatnými.

 

A to sa odrazí i na tvojom okolí a klientoch.

 

A práve preto každá z vás, ktorá túži objaviť svoje poslanie a vydať sa touto cestou je v “Akadémii liečiteľov” srdečne vítaná a budeme rady ak sa od septembra pridáte do nášho programu "Unalome - Cesta liečiteľa".

Prestaň robiť, to čo od teba druhí očakávajú a vytvor si svoj život podľa svojich predstáv!

 

Tvojími najväčšími strachmi je to, že…

 • nežiješ naplno

 • nevytváraš vplyv o ktorom vieš, že si tu, aby si ho dosiahla

 • nestávaš sa osobu a líderkou, o ktorou vieš, že máš byť

 

V hĺbke duše vieš, že si tu na zemi kvôli konkrétnemu poslaniu, aby si menila, transformovala, učila, tvorila a milovala. Zapadnúť a byť normálna je práve tá vec, ktorá s tebou už nesúznie.

 

 

„Ľudia, ktorí sú natoľko blázniví, že si myslia, že môžu zmeniť svet sú tí, ktorí to aj urobia.“

 

– Steve Jobs –

na web.jpg

Pravdou je, že keď nie si v správnom prostredí, podporovaná správnymi ľuďmi a nenasleduješ víziu či volanie svojej duše, tak stratíš svoje čaro a začneš sabotovať svoj potenciál.

 

 

Preto je dôležité, aby si sa vedome spájala s ľuďmi, ktorí ťa aktivujú, inšpirujú a posúvajú hore, aby si sa stala najlepšiou verziou samej seba.

​Čo môžeš očakávať?

 • Pomôžeme ti pustiť to, čo ti už neslúži.

 • Zbavíš sa nie len limitujúcich presvedčení, ale aj zaseknutých emocií a strachov.

 • Zistíš ako merať svoju vlastnú hodnotu v bytí, nie len v produktivite.

 • Nájdeš vnútorný pocit radosti, pokoja a hojnosti.

 • Zistíš čo ťa robí živou, šťastnou a vášnivou.

 • Budeme ťa viesť, aby si začala zarábať na tom, čo ťa najviac baví.

 • Prevedieme ťa základnými krokmi zostavenia podnikania.

 • Naučíš sa energetiku podnikania a marketingu.

 • Pomôžeme ti zmeniť myslenie a preprogramovať staré vzorce v mozgu a podvedomí.

 • Ukážeme ti ako sa spojiť so svojou intuíciou. V správnom čase ti začnú chodiť správy o tom, čo a ako máš urobiť.

 • Vypustíš všetky staré príbehy, ktoré ti bránia vstúpiť do svojej unikátnej verzie s energetickými, duchovnými a praktickými nástrojmi na podporu seba samej.

na web.jpg

Čo je zahrnuté?

 • Týždenné Zoom hovory, kde budeme pomocou koučingu a mentoringu prechádzať rôzne témy

 • Pracovné listy a nástroje, ktoré môžeš využívať pre seba a prácu s klientami

 • Kvantová liečba na diaľku na Zoom stretnutiach - vibrovanie frekvencií, práca s vašim informačným poľom, energiou pomáhajúca odstrániť bloky a napojiť sa na vnútorné vedenie

 • Meditácie a dychové cvičenia

 • Facebook - podporná skupina

 • Základná individuálna podpora

Tento program sme zostavili podľa toho, čo sme sa naučili a samy aplikovali a chceme vám odovzdať tie najtransformatívnejšie, najúčinnejšie, no zároveň najjednoduchšie stratégie pre vybudovanie spokojného a naplneného života.

ČO PRESNEJŠIE MÔŽETE POČAS TÝCHTO 12 TÝŹDŇOV OČAKÁVAŤ?

 • pomoc zistiť čo je tvojim poslaním a čo ťa napĺňa

 • energia, spiritualita, kvantovanie, manifestácia, zrkadlenie

 • prepojenie medzi fyzickým telom, dušou, emóciami a mysľou

 • techniky na práce s fyzickým a energetickým telom

 • vypúšťanie potlačených emócií (hnev, strach, vina, hanba, smútok)

 • čistenie starých programov, detská a generačná trauma

 • nedôvera v seba, čo si myslia ostatní, strach byť videná, strach z posudzovania, odmietnutia, neakceptovania, považovania za divnú s tým čo robím

 • príjmanie a dávanie, hranice, komunikácia, schopnosť povedať "nie"

 • peniaze - kódy hojnosti, čistenie vlastných i generačných blokov, karmy

 • biznis - energetika priťahovania ideálnych klientov, 30-dňový biznis plán, tvorba obsahu

 • energetika marketingu a predaja

 • základy Human Design-u, aby ste vedeli "čítať" svojich klientov

 • a na záver skupinové stretnutie pri varenom vínku na Vianočných trhoch vo Viedni alebo v Bratislave :)

IMG_5717.jpg

Sme tu na to, aby sme ťa podporovali a pomáhali ti pri tom, ako si konečne začneš veriť a začneš konať podľa toho, čo už dávno máš v sebe.

IMG_5717.jpg
na web.jpg

ČO O NÁS POVEDALI KLIENTI

Lenka

Milá Patricia a Ľudka ešte raz veľká vďaka. Vidím u seba veľký pokrok. Myslela som si, že mám vysporiadané detstvo, no nemám a meditácia veľmi veľa uvoľnila. Ďakujem z celého srdca.

Veronika

Chcela som Vám baby poďakovať za to, čo robíte. Ide z vás krásna energia a ženské kruhy sú pre mňa veľmi obohacujúce. Aj vďaka vám sa mi otvárajú dvere, ktoré boli dlho zamknuté a dostávam a bližšie k sebe samej. Párkrát sa stalo, že som si myslela, že mám určité témy spracované a nemám k nim čo povedať, a potom som si uvedomila, ako som sa mýlila.

Katka

Ahoj, veľmi sa mi páčil workshop. A taktiež som mala mnoho uvedomení. Vďaka tej meditácie sa mi podarilo oslobodiť sa a pustiť bývalého priateľa. Ďakujem krásne.
na web.jpg

AKÉ SÚ ĎALŠIE KROKY?

Ak cítiš, že sa vo svojom živote nachádzaš v bode, kde by si chcela začať so zmenou a rezonuješ s nami, tak by sme sa na tejto ceste veľmi rady stali tvojimi sprievodkyňami.

 

Rozhodnutie je len na tebe a ty sama najlepšie vieš, či je tvoj čas. Chceme však, aby si vedela, že ak sa rozhodneš o krok vpred, tak sme tu pre teba a budeme veľmi rady ak ktorúkoľvek z nás kontaktuješ.

 

Funguje to tak, že si dohodneme čas na spoznávací rozhovor zdarma (Zoom) a úprimne sa porozprávame o tom, či je náš program pre teba tou správnou alternatívou.

 

Keďže pracujeme s energiami a intuíciou tak si môžeš byť istá, že tento rozhovor bude bezpečným miestom, kde sa nám môžeš zdôveriť a následne sa rozhodnúť, či do programu chceš ísť - podľa svojich pocitov, bez akéhokoľvek nátlaku a s úplnou voľnosťou.

Budeme sa veľmi tešiť na každú jednú z vás, ktorá sa cíti pripravená na pozitívnu zmenu v živote, tak ako sme to urobili aj my. Pozerajúc naspäť, sme veľmi vďačné za to, že sme našli v sebe kúsky odvahy vykročiť do neznáma, pretože práve vďaka tomu žijeme náš vysnený život na ostrove Bohov - Bali, a robíme presne to, prečo sem naša duša prišla.

 

A takisto veríme, že to isté si zaslúžiš aj ty. Že na to máš všetky predispozície a schopnosti, len ti treba možno podať pomocný prst.

 

S láskou, sme tu pre vás.

 

Paťka a Ľudka

P.S. Ak cítiš, že niektorej z tvojich kamarátok by tento program tiež pomohol tak s ňou tento prospekt zdieľaj. Za každú osobu, ktorá od teba príde dostaneš zľavu 50€ na svoj program. Chceme ťa však požiadať, nesil nič. Skupinová dynamika a dobrá energia je pre nás všetkých to najdôležitejšie a my sa tiež budeme riadiť našou intuíciou pri vyberaní ľudí do programu.

bottom of page