top of page

Zrkadlo do duše

Bezpečné miesto, kde nájdete podporu, lásku, sesterstvo a odpovede na rôzne životné otázky.

Každú druhú Nedeľu

IMG_5717.jpg
IMG_5717.jpg

Ženské kruhy

Ženské kruhy sú sesterské stretnutia, ktoré poskytujú ženám pocit bezpečia, prepojenia, zdieľania a posilnenia.

Je to priestor na sebareflexiu a odpočinok, bez súdenia.

Ženský kruh je miestom pre komunitu.

IMG_2264_edited.jpg

Sesterstvo

Je čas osláviť božskú ženskosť, podporiť originalitu a jedinečnosť našich sestier a nechať zažiariť svoje autentické JA!

Ženské kruhy sú príležitosťou spojiť sa s ostatnými ženami vo všetkých obliastiach života a podeliť sa o skúsenosti.

Kruhy sú pre všetky vekové kategórie.

Price list (7).png

Nedeľa 28.5.2023

Energetická výmena 5 EUR

Ženský kruh dáva každej účastníčke šancu povedať svoju pravdu bez súdenia a tým uvoľniť váhu svojho bremena a pocítiť podporu. Keď prinesieme svetlo na naše obavy, tak znižujeme ich silu. Potom môžeme vykročiť za múr strachu, do slobody našej sily a božského svetla.

Ženy zohrávajú v spoločnosti zásadnú úlohu. Sú to matky, manželky, tety, sestry. Zastávajú mocenské pozície a vedú budúce generácie ďalších žien k naplneniu svojich snov. 

Často zaneprázdnený život stojí v ceste starostlivosti o seba. Ženský kruh je jedným z vyjadrení sebalásky. Dáva ženám povolenie, aby si našli čas na seba. Kruh sestier ponúka čas oceniť všetku tú tvrdú prácu, ktorá je súčasťou ženstva. Je to čas na odpočinok, spojenie sa so sestrami a zameranie sa na fyzickú a duševnú pohodu.

Veronika R.

Chcem vám baby poďakovať za to, čo robíte. Ide z vás krásna energia a ženské kruhy sú pre mňa veľmi obohacujúce. Aj vďaka vám sa mi otvárajú dvere, ktoré boli dlho zamknuté a dostávam sa bližšie k sebe samej. Myslela som si, že mám určité témy spracované a potom som si uvedomila, že som sa mýlila.

Simona B.

Ďakujem za kruhy. Vždy sa nájdem v tom, čo rozprávate, takže by som sa chcela zúčastňovať pravidelne.  Cítim, že je dobré zdieľať pocity a skúsenosti medzi ženami, aby zistili, že nie sú v týchto veciach sami a nie je sa za čo "hanbiť"
Za mňa je zdieľanie veľmi liečivé. 
Inak výborne štrukturované - dýchanie, témy, rozhovor, liečba a tie meditácie sú tiež skvelé.
Má to všetko :)

Soňa S.

​Ženské kruhy boli úžasné. Po rokoch som bola schopná vypustiť ťažké emócie, ktoré boli v mojom tele. Cítim od vás neskutočnú podporu a dávate veľmi veľa hodnoty.
Ďakujem. Určite sa budem
zúčasňovať pravidelne. 
bottom of page